1 / 4
Arctic car
2.600 €
Цената е фиксна
07.09.2019 16:48

Струга / Струга

Марка:

Arctic Cat

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

1998

Модел:

Arcticcat

Километри:

5000

500cc
Registriran
6000km
Smeneto ulje
Lontakt broj:077932760

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sule
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам