Logo

Bmw e90 Facelift

Број на оглас: 3363248 | Објавен на: 10.01.2020, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw e 90 318d 151000km napraven komplet servis 3para aluminski bandazi so gumi PRVA FARBA proverka kade sakate avtomobilot e maksimalno socuvan i domakinski odrzuvan koj e za ubava e90 neka zvoni avtomobilot e bas za meraklii!!!MOZNA ZAMENA ZA POMALO

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 andrej