1 / 12
нови маски за iPhone X, iPhone 8 и 7, Galaxy S8 и S7, Wirel
199 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2019 18:40

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови маски за iPhone X, iPhone 8 и 7, Galaxy S8 и S7, Wireless полначи, Bluetooth звучници и PopSockets. Количината од секој продукт изнесува:

- iPhone X: 29 маски
- iPhone 8: 29 маски
- iPhone 7: 28 маски
- Galaxy S8: 17 маски
- Galaxy S7: 17 маски
- Wireless полначи: 18 (9 црни, 9 бели)
- Bluetooth звучници: 5
- PopSockets: 10

Целата роба изнесува €299, но постои можност за договор.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Се продава од:

Ангел
Потврден огласувач
078748155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам