1 / 11
Kukja vo ohrid
320.000 €
Цената не е фиксна
02.08.2022 21:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

650 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Hotel donco

650 kvadrati mesto i kuka 300 kvadrati se prodavat vo ohrid do hotel donco cena 320000 evra

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zzzzzzz
Потврден огласувач
075809748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам