1 / 2
1500 denari Magsafe adapter za Macbook Pro/Air- so garancija
1.500 МКД
15.08.2022 18:13

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Magsafe adapter za Macbook Pro i Macbook Air...
Nov, sleduva Garancija 6 meseci...

16,5volti 3,65Amperi
Snaga 60Wati

Odgovara za slednite modeli na Macbook Laptop :
MacBook Pro (13 Inches Early or Mid 2012)
MacBook Pro (13 inches, Early, Mid and Late 2011)
MacBook Pro (13 Inches, Early, Mid and Late 2010)
MacBook (13 Inches Principles, Mid and Finals 2010) - Recommended 85w **.
MacBook (13 Inches Principles, Mid and Finals 2009) - Recommended 85w **
MacBook Pro (13 Inches, Early, Mid and Late 2009)
MacBook Pro (15 inches, 2.53 GHz Principles, Mid and Late 2009) ** recommended 85w.
MacBook (13-inch, aluminum, late 2008)
MacBook (13 inches, late 2008)
MacBook (13 inches, early 2008)
MacBook (13 Inches, Early, Mid and Late 2007)
MacBook (13 Inches, Early, Mid and Late 2006)
MacBook (13 Inches - First Version)

A1278, A1181, A1369, A1370, A1304, A123, A1184, A1185

A1184 MA538LL / A MA538LL / B 661-4269 661-4485 661-3957 MA254LL / A MA255LL / A MA472LL / A MA699LL / A MA700LL / A MA701LL / A MB061LL / B

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам