Logo

Klub masicka

Број на оглас: 3363497 | Објавен на: 11.09.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


G

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Slobodan Georgiev

Потврден огласувач