1 / 4
SLIM KUTII - OPAKOVKI ZA CD
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 22:12

Карпош / Скопје

Prodavam opakovki - kutii slim za CD ili DVD diskovi.
Kutiite se polovni odlicno socuvani,
Ima pogolema kolicina. HITNO

Cena po dogovor vo zavisnost od kolicina.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Се продава од:

igisoft
Потврден огласувач
070344060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам