1 / 6
Passat
1 €
14.07.2020 09:53

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Timco
Потврден огласувач
070612798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам