1 / 1
Elektro instalateri
25.000 МКД
22.12.2022 19:34

Битола / Битола

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat elektricari za sproveduvanje el instalacii,video nadzor,alarmi
prednost imaat so rabotno iskustvo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070540625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам