1 / 6
Se prodava Keeway Arn 150cc
1 €
Цената е фиксна
08.09.2019 19:29

Битола / Битола

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

ARN

Километри:

5000

Motoro e vo odlicna sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme za poveke informaci na 075947458
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078276730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам