1 / 12
Mercedes-Benz E 220 T CDI
7.500 €
Цената не е фиксна
14.08.2022 09:38

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI

Vo odlicna sostojba uvezen od Svajcarija

Na ovoj broj moze da me dobiete
070-212-123


Dostapen sum na ovoj kontakt:
070 212 123

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Proforpc3
Потврден огласувач
070545675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам