Logo

185/65/r15 zimski gumi citorwn

Број на оглас: 3364234 | Објавен на: 04.01.2020, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat cetiri zimski gumi komplet so bandazhi Michelin

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Dzunejd

Потврден огласувач