Logo

225 40 18 bandazi so gumi 5x112

Број на оглас: 3364316 | Објавен на: 14.09.2019, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi ATS orginalni germanski 8j,et35, 5x112mm,so gumi 225 40 18, dve se Riken 2018god a dve se Matador 2017god.

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  vlatko

Потврден огласувач