1 / 2
Psorijaza / псоријаза на кожа
100 МКД
Цената е фиксна
05.12.2021 21:45

Охрид / Охрид

Природен krem за псоријаза , сува напукната крокодилска кожа,alergii, herpezi , rani , i dr целосно ги лекува зафатените места без никакви нус несакани ефекти, природен krem od prirodni sostojki , bez steroidi vo nego. . Гарантираме за kremot, ако не работи , ви ги вракаме парите назад! cenata e 100 denari , Sto denari- 15 grama -edno tube krem , se poracuva i stiga za 2-3 nedeli od internet.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

georgija
Потврден огласувач
078281658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам