Logo

Suzuki Burgman 650 Executive

Број на оглас: 3364467 | Објавен на: 15.09.2019, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Suzuki Burgman 650 Executive

Километри: 25000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba, napraven e kompleten servis, kais, plocki, novi gumi, smeneto ulje, antifriz, svekjici i e registriran cela godina so zelen karton. Motorot ne e uvezuvan tuku e kupen od Makedonija.

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач