Logo

Continental TS860 - zimski

Број на оглас: 3364480 | Објавен на: 15.09.2019, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 13.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 zimski gumi Continental ts860 kupeni od Motocentar i vozeni samo edna zima. 195/65 R15
Contact viber 078 499 178

  Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

  Pavle

Потврден огласувач