1 / 5
PRODAVAM DUKJAN VO BLIZINA NA BIT PAZAR
18.000 €
24.10.2019 10:36

Чаир / Скопје

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Dukajnot se naogja na prizemje vo stanbena zgrada, vo odlichna sostojba.
Vo blizina na Bit Pazar i tc. " Mavrovka ". Kontakt ; 078 288 221

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од: Претпријатие

Dragan - Real Estate
taleskigandra@outlook.com
Потврден огласувач
078288221
Испрати Е-маил до огласувачот

IZDAVAM NOV STAN VO KARPOSH 4

300 €

SE IZDAVA FAMILIJARNA KUKJA NA VODNO

1100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам