Logo

Uaz 4x4

Број на оглас: 3364657 | Објавен на: 17.09.2019, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Други

Година: 1988

Гориво: Бензин / Плин

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot ne e registriran bes akomulator vo ispravna sostojba

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  .......

Потврден огласувач