Logo

Se prodava bmw 5

Број на оглас: 3364685 | Објавен на: 16.09.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 8.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 535d vo odlicna sostojba poveke info 078305405

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  pero

Потврден огласувач