Se izdava sprat od kuca
1 €
08.11.2019 20:39

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

1

Se izdava sprat od kuca, kontakt broj 078 422 728.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bosko
Потврден огласувач
078422728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам