Logo

Audi A4 2005god

Број на оглас: 3364805 | Објавен на: 14.09.2019, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 vo odlicna sostojba moze da se vidi kade sakate realni kilometri

Barajte na ovoj broj: 078 253 545

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач