1 / 3
Mashina za vrzuvanje so plasticna traka
2.000 €
18.05.2022 13:00

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Mashinata e uvezena od italija skoro nova. Moze da vrzuva parhet, paketi drvo kutii i dr . Goleminata na paketot se regulira a maksimumot e 70x115cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078721424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам