Logo

Поволно се продава СЕМЕЈНА КУЌА ул. Железничка

Број на оглас: 3365237 | Објавен на: 27.02.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 64 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1986

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Железничка

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата се наога кај „Винарска Визба Биљана“ , КП 2967 Охрид 4 , по ИЛ 102177 , Парцелата е со површина од 350м2, изложена а објектот е упишан во имотниот лист (целосно регулиран правен статус ) .
Плацот има вода ,струја, одвод , а со реконструкција е целосно приспособлив за домување .
Плацот не излегува директно на пат , мегутоа има пристапен пад до ул. Железничка во ширина од 3м , кој се води на РМ .

Контакт тел 075/221692

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Sumsung

Потврден огласувач