Logo

OPEL ASTRA

Број на оглас: 3365403 | Објавен на: 14.10.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra H 1.7 dizel 59kw God 2005 registrirana cela godina oprema ful kon tel 070 245 409

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Meti

Потврден огласувач