1 / 11
MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba
12.000 €
24.06.2022 22:53

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi registiran do 10.2022 cela godina redovno servisiran sega smeneti site plocki i diskovi na kamionot na prikolka pred 7 meseci 2002 godina I prikolka krone 2002 komplet. Retarder intarder avtomatik najgolema kabina Top kamion celo vreme tovaran so lesna roba 3-4 tona
moze zamena za kola
Info na 070245008 i
070270813

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070245008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам