Logo

Citroen Xsara Picaso 1.6HDI FACELIFT 07 REGISTRIRANO EXTRA

Број на оглас: 3365509 | Објавен на: 15.09.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Xsara Picaso 1.6 HDI FACELIFT EXTRA
Registracija 10.09.2020 cela godina
Full oprema
Parking senzori
Godina 2007
Cena 2650e
Tel 077 742 464
Voziloto e vo odlicna sostojba uvezeno od CH prednica motor extra servisirano na vreme. Okolu cenata mala korekcija na lice mesto...
077 742 464 STEFAN

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  stefan

Потврден огласувач