BARAM RABOTA VO STRANSTVO
1 €
11.02.2022 10:14

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram rabota vo stranstvo kako opst rabotnik vo bilo koja dejnost.
Kategorii B,C I E ,iskustvo vo prodazba,stolarija moleraj i gletovanje,pomosnik vo kujna.
SO MK PASOS

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075472499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам