Logo

BMW X5 3.0D 2008 FULL SPORT PAKET 7SEDISTA EXTRA ZA KESH

Број на оглас: 3365840 | Објавен на: 14.10.2019, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 3.0D 2008 7SEDISTA EXTRA SOCUVAN KAKO NOV 240xxxkm FULL OPREMA REALNI KM SERVISNA ISTORIJA ZA KESH EXTRA CENA !!
MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO!!!

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач