Logo

Mazda 6 2.0 2004 120hp (moze zamena)

Број на оглас: 3366071 | Објавен на: 11.09.2019, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mazda 6 2004 120 hp 2.0 dizel motor
Kolata e kupena vo Makedonija
Od oprema poseduva :
-Elektrika na stakla
-Elektrika na retrovizori
-Klima
-Centralno zaklucuvanje (so dva klucha)
-Al bandazi
-fabrichko radio
-parking senzori
- So kolata idat letni i zimski gumi
-Registriran e do maj.2020 godina
-redovno odrzhuvana (napraveno e full servis pred 1500km)

Kontakt telefon: 071384186

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  xXx

Потврден огласувач