1 / 7
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA
150 €
24.07.2022 17:54

Битола / Битола

Број на соби:

1,5

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

CENTAR


Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola, nasproti Grckiot konzulat. So plateni trosoci.
Zoran 070 750929

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
070750929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам