1 / 1
Apple Airpods EVROPSKI NOVI - MOBICOM
11.990 МКД
19.10.2019 09:42

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Apple airpods 2 WiFi novi ZA EVROPSKI PAZAR. Bez zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung A03 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

7990 МКД

Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

19990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам