1 / 1
ECU - kompjuter za FIAT linea 1.4
450 €
29.03.2021 09:48

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov otpakuvan kompjuter ECU za Fiat Linea 1.4 benzin

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

miroslav
Потврден огласувач
071320386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам