1 / 1
Se izdava vo poqetok na plastiqarska ulica 100 eur mesec
100 €
Цената е фиксна
02.10.2019 10:25

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Javise na ovoj broj 071 34 66 66

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
071346666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам