Logo

Namesten stan od 50m2

Број на оглас: 3366779 | Објавен на: 14.02.2020, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2012

Година на реновирање: 2012

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Dame Gruev 213 Ohrid

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava namesten stan od 50 m2 na prizemje vo centarot na Ohrid na 10min do Cinarot.
Mozi zamena za vozilo do 8000 eu

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач