Logo

GOLF IV,1.4 BENZIN FULL

Број на оглас: 3367012 | Објавен на: 12.09.2019, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.4 benzin
-proizveden 1999 god
-pominati 200.000km
-klima
-servo volan
-elektrika na volan
-novi zimski gumi
-prva boja

Огласи од: Xxx

Xxx

Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Xxx

Потврден огласувач