Logo

2 gumi zimski 235/50/19 danlop

Број на оглас: 3367028 | Објавен на: 14.09.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi od shwajcaria

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Mimi

Потврден огласувач