Logo

НОВИ ТРАКТОРСКИ ФРЕЗИ

Број на оглас: 3367105 | Објавен на: 13.09.2019, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


ТРАКТОРСКИ ФРЕЗИ СО СЛЕДНА ГОЛЕМИНА: 1.4; 1.6; 1.8; 2.0; 2.2 метри
MASCHIO QUALITY

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Драгољуб

Потврден огласувач