Logo

Mercedes C220, 2014godina,167.000km

Број на оглас: 3367107 | Објавен на: 14.02.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 21.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C220, 125kw,2.2 dizel, proizveden 2014,uvezen od Germanija so pismena garancija za kilometri. Ful oprema. Registriran do Avgust 2020

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач