1 / 2
NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA
По Договор
31.05.2022 09:37

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

3200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA VO RUGINCE - KUMANOVSKO SO CHIST IMOTEN LIST 1/1

**** ZAMENA ZA AVTOMOBIL ILI KAMION ****

*** CENA PO DOGOVOR ***

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

xxxx
Потврден огласувач
070558855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам