1 / 1
KRSENJE RUSENJE VADENJE PLOCKI FRLANJE SUT
1 €
14.03.2023 11:55

Кисела Вода / Скопје

RUSENJE ZIDOVI * VADENJE PLOCKI * VADENJE KOSULICA * VADENJE VRATI PROZORI * VADENJE LAMINAT PARKET * MOLERSKI USLUGI GIPS KARTON * VODOVOD ELEKTRIKA * FRLANJE SUT * CISTENJE SO SOPSTVEN PREVOZ
📞 070 316 737 dalibor

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070316737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам