1 / 6
Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original
1 €
13.06.2022 20:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5
skroz novi neobleceni,original.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071335510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам