1 / 3
Printer Citizen 112mm
50 €
Цената е фиксна
12.02.2020 22:39

Аеродром / Скопје

Citizen model CTs4000

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Bwp
Потврден огласувач
071324252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам