1 / 2
delovi za fiat punto 2 ka 1.9 jtd
12.348 €
Цената е фиксна
27.03.2022 20:14

Кратово

delovi za fiat punto 2 ka 2001 god na delovi
prakam i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

mario
Потврден огласувач
078425095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам