1 / 4
PRODAVAM SKANIA 470KS NA DELOVI
100 €
30.09.2022 13:14

Бутел / Скопје

SVE STO VI TREBA 2003 GODINA.
IMAME I 420 EURO3 AVTOMATIK, .

IMAME I NOVI DELOVI ZA POVEKE TIPOVI NA VOZILA!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

BRZI SPED
Потврден огласувач
070442493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам