Logo

Se prodava opel meriva 2003 godina

Број на оглас: 3368389 | Објавен на: 15.10.2019, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel meriva 2003 godina 74kw registrirana do 04/2020 so zelen karton.Od oprema poseduva:
ABS
NAVIGACIJA
KOMANDI NA VOLAN
FABRICKO RADIO
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORCI I RETROVIZORI
XENON(FABRICKI)
PARKING SENZORI

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  robert

Потврден огласувач