1 / 1
Suknja, 7-8 godini
250 МКД
01.06.2020 13:38

Карпош / Скопје

Suknjata e na izgled kako teksas,no materijalot ne e teksas,lesen e so elastin. Lokacija Taftalidze 2

Категорија: Беби и Детски производи / Детска женска облека / >92

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
070762726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам