1 / 10
***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv
85.000 €
13.03.2023 15:15

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

102 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Охрид

Шифра 10 824


Екслкузивна понуда

Трособен комфорен стан во Охрид, во урбана зедница 8-ми Септември, на улица Охридска бригада бр.72, во близина на центарот на градот.

Површина 102 мкв. Кат 2+Ма без лифт. Ориентација југ-исток-запад. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија со излез на балкон, кујна, 3 спални, бања и wc. Дневната и кујната се на кат 2 а спалните на мансарда.

Станот се наоѓа во зграда понова градба со ПВЦ прозори, дрвени внатрешни врати, под плочки, надворешни ролетни.

Станот се продава делумно опремен.

Агенцијата поседува ексклузивно право на продажба на овој имот.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
contact@kapitalohrid.mk

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам