1 / 6
Panasonic radio i 2 pioneer zvuchnici za vo kola
2.300 МКД
Цената не е фиксна
14.09.2019 14:14

Битола / Битола

Se prodava panasonic RDP202N radio za vo kola i 2 pioneer zvuchnici 130w 4 omi vo top sostojba skori novi rabotata bezprekorno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
072247412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам