1 / 3
Kada so tus kabina
6.000 МКД
Цената не е фиксна
18.09.2021 22:35

Ѓорче Петров / Скопје

Odlicna sostojba na kada so tus kabina, 1700x2060 sm. Vo odlicna sostojba stakloto e aluminium profil. So dve vrati. Od strana kaj sto e fiksno stakloto ima zakacalka za peskir.Stakloto e mat i odlicno se cisti.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
070377581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам