se prodava vikendica vo.morani
По Договор
12.04.2020 13:20

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

460 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

460 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

o

Do fabrika fruktal 5 sobi na glaven pat do fabrika fruitktal Voda struja bunar po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aaa
Потврден огласувач
070499661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам